Ana Sayfa Kiralama

Sandalye Kiralama

Sandalye Kiralama

Eğlence Organizasyonu ve Ekipman Kiralama Firmamız deposundaki sandalye çeşidini 30 Çeşide çıkartmıştır. Bu sayıya minder, armut, puf, koltuk çeşitleri de eklendiğinde sayı 50’ye çıkmaktadır…. Sandalye Kiralama sektörünün en iyi hizmet dalında oscarı hakeden firmamız lojistik hizmet vermeye ve organizasyon firmalarına çözüm ortağı olamaya daima devam edecektir.

Neden Sandalye Kiralanır.

Elimizde bu kadar çok sandalye çeşidinin ve sayısının olmasının sebebi bu sandalyeleri kır düğünleri, organizasyonlar için kiraya vermemizdir. Çok yer kapladığından dolayı büyük depolara ve büyük araçlar ile güçlü hamallara ihtiyaç duymaktayız. Kiralık sandalyelerimizi organizasyon alanına götürüp organizasyonun içeriğine göre sıralar yani dizeriz. Bu dizme konsere göre, yemek davetine göre veya organizasyonun içeriğine göre farklı olabileceğinden dolayı her organizasyonun başına eli kağıt kalem tutan bir yetkili göndeririz. Şu anda 3,000 metrekare olan depomuzda birbirinden farklı birçok çeşit sandalye bulunmaktadır. Bu sandalyeleri 18 yıldır biriktirerek bu depoyu doldurduk ve artık bu sandalyeler ile devam etmek istiyoruz fakat her gün yeni bir çeşit sandalye çıkıyor ve müşterilerimiz bu sandalyeyi kiralamak istiyor. Yeni model sandalyeden ziyade bazende çok değişik renklerde boyanmasını istiyorlar bu da bize epeyce bir yük getiriyor.

Sandalye kiralama ankaranın her semtine ücretsiz servis imkanı ile artık Sandalye kiralamak çok kolay. sizde eger düğün, nişan ve özel günlerinizde sandalye kiralamak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır. sizin istediğiniz gün ve saatte sandalyeleriniz kapınızda ankaranın neresinde olursanız olun hiç düşünmenize gerek yok ücretsiz servis imkanından yararlanın kiralayacağınız sandalyeler sıfırından farksız durumda misafirlerinizi memnun edeceğimize kesinlikle inanıyoruz. iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. artık gününde ve zamanında gelirmi gibi düşüncelere son biz ankara da sandalye kiralama konusunda uzun yıllar sizlere hizmet vermekteyiz ve bundan sonrada size yine en iyi şekilde hizmet edeceğiz. sizde sandalye kiralamak istiyorsanız şimdi tam zamanı hemen arayın.

ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR
Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan,

ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR
Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

ANKARA YENİMAHALLE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR
Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe.

ankara kiralık sandalye, ankara sandalye kiralama, düğün ekipman kiralama, EKİPMAN KİRALAMA, hilton sandalye kiralama, kiralik sandalye ankara, kiralık masa sandalye ankara, kiralık masa sandalye ankara balgat, kiralık masa sandalye ankara batıkent, kiralık masa sandalye ankara dikmen, kiralık masa sandalye ankara gölbaşı, kiralık masa sandalye ankara keçiören, kiralık masa sandalye ankara mamak, kiralık masa sandalye ankara pursaklar, kiralık masa sandalye ankara sincan, kiralık masa sandalye ankara ufuktepe, kiralık masa sandalye ankara yenimahalle, kiralık sandalye fiyat, masa sandalye kiralama ankara, masa sandalye kiralama ankara gölbaşı, masa sandalye kiralama ankara keçiören, masa sandalye kiralama fiyatları ankara, napolyon sandalye kiralama, sandalye kiralama, sandalye kiralama ankara, sandalye kiralama firmaları, sandalye kiralama fiyat, sandalye kiralama fiyatları ankara, sandalye kiralama keçiören, tekerlekli sandalye kiralama ankara, tiffany sandalye kiralama ankara, tiffany sandalye süsleme, tiffany sandalye süslemesi

whatsapp.png (8 KB)
telefon-2.png (8 KB)