Gelin Yolu

Ana Sayfa Kiralama

Gelin Yolu Kiralama

Gelin Yolu Kiralama

Gelin masası kiralama, gelin yürüme yotente kiralama, çadır kiralama, yuvarlak masa kiralama, supla kiralama, gümüş cam supla kiralama, siyah supla kiralama, gold supla kiralama, ledli dans pisti kiralama, plastik sandalye kiralama, sandalye giydirmesi kiralamalu kiralama, fil ayağı gelin yolu kiralama, ledli gelin yolu kiralama, kiralık gelin yolu,

Gelin Yolu

Birçok farklı görünümde gelin ve damadın girişini ihtişamlı bir yere dönüştürecek farklı gelin yol modelleri bulunmaktadır. Tercih tamamen sizin düğün konseptinize bağlıdır. Ferforje, fil dişi, ağaç şamdan gelin yolu, büyük sütun  gelin yolu, hilal giriş yolu gibi aklınıza gelebilecek şık gelin yollarımız vardır. Dilerseniz bu şekilde tercih ettiğiniz gelin yollarını farklı aksesuarlar ile değiştirebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin salona giriş yapacağı koridor şeklinde süsleme yapılan yere gelin yolu denir. Son dönemlerde gelin yolu süslemesi ve dekorasyonu büyük önem taşımakta. En özel gecelerine adım attıkları organizasyonda salona ilk adım attıkları yer de heyecanlarını yaşamaları açısından önemlidir.

Gelin Yolu
Birçok farklı tasarımda gelin yolu modelleri bulunmaktadır. Gelin yolu ile ilgili tercihi tamamen düğün konseptinize uygun şekilde düşünmelisiniz. Ferforje, fil dişi, ağaç şamdan gelin yolu, büyük sütun gelin yolu, hilal süslemeli giriş yolu gibi aklınıza gelebilecek çok fazla tasarımda şık gelin yolları vardır. Dilerseniz tercih ettiğiniz gelin yolu için farklı aksesuarlar ile değişik süsleme de yaptırabilirsiniz.

Grand Dekor olarak yılların tecrübesi ile piyasada farklı tasarımlarda gelin yolu modelleri hazırlıyoruz. Konsept ne olursa olsun, sizlerin düşüncelerini ve de en önemlisi hayallerini gelin yolu modellerine yansıtabiliyoruz. Salonların süslenmesinin yanı sıra salona girişin de önemli bir anısı olacaktır, o nedenle gelin yolu hazırlıklarını özenle gerçekleştiriyoruz.

whatsapp.png (8 KB)
telefon-2.png (8 KB)