Ana Sayfa Organizasyon

Özel Gün Organizasyonları

Özel Gün Organizasyonları

 

Özel Davet Ve Organizasyon Hizmetleri

 

Kişilerin belirli özel gün ve davetlerinde özel organizasyonlar hazırlayarak hizmet vermekteyiz. Firmamız her hizmet türü içerisinde müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli malzeme ve diğer ekipmanları hazırlamaktadır. Düğün, doğum günü organizasyonu, baby shower, kına organizasyonu, nişan organizasyonu en çok talep edilen hizmet türlerimiz içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca kır düğün organizasyonu, söz organizasyonu, kadınlar günü eğlence mekanları, nişan organizasyonu da düzenlemekteyiz.

Müşterilerimize sunulan mekan ve konseptler içerisinde farklı pek çok organizasyonu firmamız üstlenmektedir. Mezuniyet günleri içerisinde balo düzenlemesi, baby after party düzenlemesi, baby shower, kokteyl organizasyonları, doğum günü organizasyonu gerekli düzenlemeler ve müşteri isteklerine göre yerine getirilmektedir. Bekarlığa veda partisini ve sünnet organizasyonu da firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet türleri arasında bulunmaktadır. Organizasyon firmaları kişilere belirli organizasyonlar içerisinden hizmet gösterebilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu her organizasyona özel açık ve kapalı mekan ihtiyacı giderilmektedir. Ayrıca mekan içerisindeki özel ihtiyaç ve taleplerde kişilerin isteklerine göre düzenlenmektedir. Müzik, kamera ihtiyacı firmamız tarafından oluşturulmaktadır.

 

Düğün ve Özel Gün Organizasyonları Düzenlemesi

 

Kişiler düğün ve diğer özel günlerin düzenlemesi içerisinde farklı açılardan eksiklikler yaşayabilmektedir. Düğün organizasyonu, kadınlar günü eğlence mekanları içerisinde kişiler günün heyecanı ve tecrübesizliğinden belirli durumları düzenleyememektedir ve sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamızın kişilere sunduğu avantajlar ile birlikte farklı mekan seçenekleri ve konseptleri ile hizmet gösterilmektedir.

Düğün organizasyon ayarlamaları pek çok kişiye göre ekonomik açıdan kişileri zorlayabilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu ekonomik eğlence ortamları, düğün salonları ve mekanları ile hizmet sağlanmaktadır. Düğün organizasyonu içerisinde kişilerin firmamıza sunduğu kişi sayısı ve mekan özellikleri ile birlikte ortak bir karar ile mekan seçimi yapılmaktadır.

Düğünün, kadınlar günü eğlence mekanları konseptine uygun masa, sandalye, yiyecek ve içecek hizmeti de bulunmaktadır. Düğün organizasyonu içerisinde kişilerin rahat edebileceği ve aynı zamanda davetlilerin ağırlanabileceği her türlü alan firmamız hizmetleri içerisinde mevcut bulunmaktadır. Organizasyonlara ek olarak özel gösterimler de müşterilere sunulmaktadır. Havai fişek gösterisi, konfeti, volkan gösterisi de firmamızdan müşteriler tarafından en çok talep edilen özel isteklerden olmaktadır.

 

Özel Gün Organizasyonlarının Avantajları Nelerdir?

 

Firmamız özel gün ve davetler içerisinde müşterilerin yanında olarak kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Müşterilerin normal açıdan ayarladıkları organizasyonlara göre daha ekonomik bir bütçe ile düğün, nişan, kına, söz, sünnet, baby shower ve mezuniyet organizasyonu ayarlanabilmektedir. Özel gün, doğum günü organizasyonu içerisinde yaşanan sinir ve stresi azaltmak açasından kişilere sunulan farklı mekanlar, farklı konseptler avantaj sağlamaktadır.

Pek çok organizasyon şirketi belirli bir iki mekan üzerinden kişilere hizmet gösterebilmektedir. Firmamız ise konsept ve organizasyon açısından müşterilerin dilediği özelliklere sahip pek çok mekan üzerinden hizmet sağlayabilmektedir. Özel davet içerisinde ayarlanan masa, sandalye, fotoğraf ve video çekimi içerisinde belirli aksaklıklar meydan gelebilmektedir. Organizasyon firmamızın kişilere sunduğu alternatif seçenekler ile birlikte belirtilen tüm ihtiyaçlar sorunsuz ve eksiksiz karşılanmaktadır.

 

Özel Gün Organizasyonları İçerisindeki Hizmetlerimiz

 

Firmamızın her özel güne özel farklı hizmetleri müşterilere sunmaktadır. Kişilerin her özel gün içerisinde talep ettiği durumlardan birisi ışıklandırma efektleri, video ve kamera çekimleri olmaktadır. Firmamızın özel organizasyon içerisinde kişilerin tercih ettiği mekanlara göre farklı avantajlar ve hizmetler oluşturmaktadır. Açık mekan düğün, nişan, söz ya da balo gibi davetler içerisinde podyum, çadır, sahne ve tribün kurulumunu gerçekleştirmektedir. Ayrıca açık ya da kapalı özel mekanlar içerisinde kişilerin istekleri doğrultusunda led ekran ihtiyacı karşılanmaktadır.

Müzik açısından da firmamız müşterilerine gerekli uygulamaları sunmaktadır. Klasik müzik grupları gibi farklı müzik grupları da organizasyona dahil edilebilmektedir. Masa, sandalye ekipmanları ve mekan süsleme işlemi de kişilerin tercih ettiği süs, renk ve içerikler ile özel davet mekanı süslenerek uygun hale getirilmektedir.

 

Kısacası Neler mi Yapıyoruz?

 • Podyum,Sahne,Çadır,Trübün Kurulumları
 • Led Ekran,Lazer,Projeksiyon,Plazma Üniteleri
 • Ses Işık ve Truss Kurulumları
 • Simültane Çeviri Sistemleri
 • Klasik ve Çigan Müzik yapan Bayan Müzik Gurupları
 • Name,No name Sanatçı Konserleri
 • Host,Hostes,Vale,Güvenlik Ekipleri
 • Davetiye,Afiş Basımı
 • Masa Sandalye Giydirme ve Süsleme Ekipmanları
 • Fotograf,Video Jimmy Jib Çekimleri
 • Volkan,Konfeti,Havai Fişek Gösterileri
whatsapp.png (8 KB)
telefon-2.png (8 KB)