Protokol Ürünleri

Ana Sayfa Kiralama

Protokol Ürünleri

Protokol Ürünleri

3×3 tente çadır kiralama, kiralık 3×3 tente çadır, 4×4 sosyete çadırı kiralama, Kiralık 4×4 sosyete çadırı, 5×5 kubbeli çadır kiralama, Kiralık 5×5 kubbeli çadır, Kırmızı yürüyüş yolu kiralama, Kiralık kırmızı yürüyüş yolu, Konuşma kürsüsü kiralama, Kiralık konuşma kürsüsü, Krom kül tablası kiralama, Kiralık krom kül tablası, Loca takımı kiralama, kiralık loca takımı, Prinç bariyer kiralama, Kiralık prinç bariyer, Protokol çadırı kiralama, kiralık protokol çadırı, Protokol koltuğu kiralama, kiralık protokol koltuğu, Şemsiye kiralama, kiralık şemsiye

Gerek protokol organizasyonlarında, gerek hava şartlarına güvenemediğiniz yağmurlu veya aşırı güneşli günlerde veya farklı amaçlar için protokol ürünleri kurup kiralama yapmaktayız. Siz mekanın özelliklerini, ölçüsünü bize bildirin ,en son teknoloji ve en yeni malzemelerden oluşan protokol ürün ve ekipmanlarımızı kısa sürede kuralım.

Çadır tribün ve platform ürünlerimiz sadece profesyonel organizasyonlar için kurulmuştur.

Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. Çadır tribün ve platformun yanı sıra firmamız diğer protokol malzemelerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

whatsapp.png (8 KB)
telefon-2.png (8 KB)