Ana Sayfa Organizasyon

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Gelin Adaylarımızın En Güzel Gecesi

Geleneksel ya da modern düğün törenlerinden önce kadınların kendi aralarında yaptığı kültürel bir kına sürme organizasyonudur. Senelerdir bu işlerle iç içe olduğumuz için büyük bir tecrübede edindik. Bu tecrübemizi de kına organizasyonlarında müşterilerimizden tam puan alarak gösterdik. Kına gecesi organizasyonu en ince ayrıntısına kadar firmamız tarafından düşünülmüş ve müşterilerimize sunulmuştur.

VAATLERİMİZ NELERDİR?

Onca telaşın içinde bu organizasyonlarla ve ince detaylarıyla uğraşmak istemeyen çiftlerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde, çiftlerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılarız ve en iyi kına gecesi organizasyonu ortaya çıkar. Kına gecesi organizasyonu Ankara her geçen yıl değişen moda ve bundan etkilenen bu tür organizasyonları yakından takip ederek, en iyi ve en dikkat çekici kına organizasyonlarını başarıyla yapar. Çiftlerimizin her isteğini yerine getirebilmek için birçok farklı konseptimiz mevcuttur. Kullandığımız konseptler daha öncesinde onlarca çift tarafından beğenilmiş ve talep edilmiştir.

 

KINA GECESİ

 

Kına gecesi organizasyonu özellikle gelin adayları tarafından çok önem görür. Bizde özellikle gelin adaylarımızı dinler ve isteklerine göre ürünler gösteririz. Daha önce yaptığımız ve başarılı olduğumuz birçok organizasyonu önlerine sereriz. Kına gecesinden önemli olan birçok husus vardır. Ses sisteminden tununda kullanılacak olan kınanın çeşidine kadar her şeyi özenle seçmek bizim görevimizdir. Mekân olarak çok rağbet gördüğü için Ankara Kına Konaklarını tercih etmekteyiz.

 

KINA ORGANİZASYONU NASIL AYARLANIR?

 

Bugüne kadar orada yapılmış olan bütün kına geceleri büyük beğeni toplamıştır. Bu yüzden mekân olarak çiftlerimize bu konakları sunmaktayız. Kına gecesinde kullanılan süslere kadar her şeyin resmini öncesinde çiftlerimize gösteririz. Eğer kendi yorumlarını katmak isterlerse daha kişileştirilmiş kına geceleri de hazırlayabiliriz. Firmamız kına gecesi organizasyonu Ankara olarak hedefimiz, toplumun her kesiminden bize ulaşan çiftlerimizin memnuniyetle ayrılmalarını sağlamaktır.

Kına gecesi organizasyonu Ankara, bugüne kadar hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamıştır. Her geçen yıl ve değişen istekleri yakından takip eder, analiz eder ve en iyi sonuçları almak için en iyi kına gecesi organizasyonunu yapmaya çalışırız. Hem geleneksel hem de modern modaya takip eden çiftlerimiz için ilk aranacak yeriz.

 

 ORGANİZASYON SÜSLERİ

 

Çiftlerimiz bizimle iletişime geçip fikir ve isteklerini aktardıktan sonrası bizim işimizdir. Öncelikle organizasyonun belli başlı adımları ve süsleri vardır. En basitinden ses sistemi ya da DJ için bile uzun listelerimiz vardır. Her kulak zevkine veya yöreye uygun listemiz bulunmaktadır. Daha sonra ise önemli bir ayrıntı olan gelin ve damat tahtını ayarlamaya çalışırız.

Elimizde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Seçeneklerin her biri daha öncesinde aldığımız yorumlara göre belirlenmiştir. Gelin kaftanı, damat kostümü elle dikilmiştir. İster kiralanır ister satın alınır, orası müşteriye kalmıştır. Kostümlerin haricinde on adet yelek ve fes dağıtılmaktadır.

 

KINA ORGANİZASYONU

Ankara kına konakları sürekli kulanım halinde olduğu için bu listede olanlar hazırda beklemektedir. Ankara kına konaklarına gelecek olan davetliler için de yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Menüler ise önceden hazırlanmış birkaç farklı listeden oluşur. Çiftimiz ister bu menülerden birini seçerler. Eğer daha farklı yiyecek ve içecek isterlerse de bunu bize belirtmeleri yeter.

En iyi yerlerde hazırlanmış olan yiyecekler ekibimiz tarafından davetlilere ikram edilir. Gecenin en önemli şeyi de çekilecek olan resimlerdir. Bu gece bir anı olarak yıllar sonrasında da hatırlanmak isteneceği için işinde uzman kameramanları seçiyoruz. Gece boyu istenilen kadar fotoğraf ve film çekmektedirler. Gecenin sonunda fotoğraflar çiftimize verilir. Bu bilgilerin haricinde ikramlar ve tüm ayak işlerini profesyonel garsonlar tarafından yapılacaktır.

 

 İLETİŞİM

Birçoğumuzun bir kere yaşayacağı kına gecesini, özenle organize etmek bizim görevimizdir ve Bugüne kadar da birçok insan tarafından takdir edildik. Fikir almak isteyen çiftlerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Kına Gecesi Organizasyonu Firmamız tarafından yerinde de yapılmaktadır. Kına Gecesi Malzemelerimizi istediğiniz yere getiriyoruz, istediğiniz mekanda veya bahçede dizayn ediyoruz.

 • Ses Sistemi & DJ
 • Gelin – Damat Tahtı
 • Gelin Kaftanı – Damat Kostümü
 • 3 Adet Dansçı Kız (Bendir Show – Davul 3 Farklı Gösteri)
 • Dansöz
 • Kına Tepsisi – Kına Sepeti
 • Yaş Kına
 • Hint Kınası
 • Gelin Alı – Damat Yeşili – El Gülleri
 • Arkadaş Bindallısı (20 Adet)
 • 10 Adet Yelek ve Fes (Damat Baskını)
 • Tef – Mendil – Konuşma Balonu
 • Dağıtılacak Kına
 • Yiyecek İçecek İkramı (Serpme – Sakallı Poğaça – Mini Pizza – Ev Böreği)
 • Meyve
 • Garson
 • Fotoğraf
 • Kamera

Kına Gecesi Organizasyonu – Kına Konağı Ankara – Kına Konağı Ankara – Kına Konağı Ankara

whatsapp.png (8 KB)
telefon-2.png (8 KB)